piątek, 15 sierpnia 2014

ludzie....Pisałam o nich już wielokrotnie. Ludzie..zwierzęta i te dwa księżyce..pamiętacie. Jeżeli nie zajrzyjcie kilkanaście postów dalej...aga. Dziękuję. dorota.
Dzięki wielkie. Nie wierzyłam, uwierzyłam. Dziękuję Wam inkwizycja, Nasza Polana i Wam Wszystkim którzy wierzycie, bo i ja uwierzyłam. Zbudujemy dom dla kóz choćbym miała pracować tu dzień i noc. Dziękuję...przepraszam że nie wymieniam Was Wszystkich. Przyjdzie na to czas, nie mam dokładnych danych z Polak Potrafi, pojawią się one po zakończeniu projektu.
jola

3 komentarze:

  1. Zajrzałam do osób, o których mówisz - nie dziwię się, że uwierzyłaś, bo pozytywna energia z nich bije. Ale i Twój żywot, który pędzisz razem z kozami, w niezwykle pięknych okolicznościach przyrody - przyciągają uwagę. Pozdrawiam :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak mogłaś nie wierzyć?! brałam już udział w kilku projektach na Polak Potrafi i wszystkie udały się nad podziw. A kto, jak nie Ty, ma prawo do spełniania swoich marzeń? Będzie koziarnia. Zasłużyłaś na nią swoimi marzeniami i ciężką pracą ;) Ściskam czule ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. To my dziękujemy :) I cały czas trzymamy kciuki. Buziaki

    OdpowiedzUsuń