środa, 9 kwietnia 2014

ZapraszamZapraszam Was w rejs Zielonym Czółnem i wzięcia udziału w konkursie.
http://issuu.com/greencanoe/docs/gcs-2014-wiosna

 
 
 
Do końca maja ja i kózki czekamy na Wasze wierszyki. Nowoprzybyła Hela nie posiada się ze zdziwienia co też się w tym jolinkowie wyprawia :)
 
 
 
 
http://issuu.com/greencanoe/docs/gcs-2014-wiosna
 
 


9 komentarzy:

 1. Piękny, niesamowity blog. Jestem zachwycona prawdą, odwagą, magią duszy, słów i miejsca.
  Będę tutaj codziennie....
  Pozdrawiam i przytulam do serca.
  Maja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już muszę notować te wszystkie konkursy, bo zapominam. Nad wierszem pomyślę, bardzo chciałabym się przytulić do każdej z Twoich kóz tak na żywo i zobaczyć swoimi oczyma twój raj na ziemi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jola, jaki konkurs? Jakie wierszyki? Mam za wolny internet żeby to czółno dobrze płynęło. A ten afisz konkursowy na dole mi się nie powiększa za diabła. Więc nic nie rozumiem i wypisz, wymaluj jak twoja Hela wyglądam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też niewiele zrozumiałam z linku i z plakatu...a nawet nic nie zrozumiałam. W linku otworzyły mi się okładki jakis pism..a że nie czytuję modowych gazet to nie wgłębiałam się...a plakacik jest minimalny...nic nie widać

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny kochane w ostatnim wiosennym wydaniu internetowego pisma Green Canoe jest tekst o jolinkowie. W każdym numerze Asia pisze o jakimś gospodarstwie. Nie jest to pismo modowe, raczej wnętrzarskie. Warto go przejrzeć :) Tekst o jolinkowie jest na końcu. Nie umiem wkleić większego zdjęcia tego konkursu i dlatego jest takie malutkie :( Łucjo konkurs polega na ułożeniu wierszyka o jolinkowych kózkach, do wygrania tygodniowy pobyt dla 4 osób :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne i wesole to Twoje przeczkole...powodzenia
  Ula z Antypodow

  OdpowiedzUsuń
 7. Ile szumu w Jolinkowie:) Ho, Ho!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ile szumu w Jolinkowie:) Ho, Ho!

  OdpowiedzUsuń